Z przyjemnością informujemy, że realizowana przez nas inwestycja „Osiedle Moderna” została pozytywnie oceniona przez PKO Bank Polski, co zaowocowało pozytywną decyzją kredytową. Podpisana w dniu 28 stycznia 2013 roku umowa kredytowa oraz zaangażowany do tej pory przez Spółkę kapitał, zabezpieczają w pełni środki finansowe niezbędne do realizacji tej inwestycji.
Podejmując decyzję o zakupie mieszkania na „Osiedlu Moderna” otrzymujecie Państwo gwarancję, że inwestycja zostanie w pełni zrealizowana.
Dodatkowo poczucie bezpieczeństwa zapewni Państwu otwarty przez naszą spółkę „Rachunek wyodrębnionych wpływów”, na który będą kierowane wszystkie środki wpłacane przez naszych klientów. Konto to jest zablokowane przez bank, co oznacza że spółka nie może dobrowolnie dysponować zdeponowanymi na nim środkami, aż do momentu zakończenia inwestycji .
Mamy nadzieję, że zaistniałe okoliczności utwierdzą Państwa w przekonaniu, że decyzja o zakupie mieszkania na naszym osiedlu pozbawiona jest ryzyka. Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zabezpieczyć Państwa interesy.
Poniżej udostępniamy Oświadczenie Banku PKO BP oddz. 2 w Krakowie, potwierdzające opisywane przez nas informacje.

Zaświadczenie o kredycie PKO